ÖZEL MEDICAL POINT BATMAN HASTANESİ

Hakkımızda

Medical Point Batman Hastanesi; 14 bin 800 m²'lik alanda hizmet veren, hasta konforunu ve memnuniyetini daima en üst seviyede tutmayı hedeflemiş, bölgenin en gelişmiş özel sağlık hizmeti veren hastanelerinden biridir.. Hastane, 2007 yılı içinde 353 bin 510 ve 2008'de ise 434 bin 228 hasta ile Türkiye'de en çok hasta kabul eden özel hastane olma özelliğini de taşmaktadır.

Medical Point Batman Hastanesi; güncel teknolojik cihazlarla donatılmış genel ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, laminer flow ile hepa filtreli tam steril havalandırma sistemli ameliyathaneleri, deneyimli hekim ve hemşire kadrosuyla uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yoğun bakımlarında 24 saat boyunca kesintisiz hekim gözetimi sağlanmaktadır.

Hastanede gerçekleştirilen ve genel cerrahi, üroloji, ortopedi ve travmatoloji, göz, KBB, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk cerrahisi, kadın hastalıkları ve doğum ile plastik cerrahi bölümleri tarafından yapılan ameliyatlarda Avrupa standartlarında sonuçlar alınmaktadır. Genel cerrahi bölümü, alanında uzman kadrosu ile günümüz ileri teknolojilerini takip ederek intragastrik balon (IGB) sistemi ile zayıflatma, obezite cerrahisi, kanser cerrahisi, laparoskopik nissen ameliyatlarını başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Hastane; özellikle Kuzey Irak ve yurt dışından gelen hastaların ileri düzey özellikli ameliyatlarında en sık tercih edilen hastanelerin başında bulunmaktadır.

Medical Point Batman Hastanesi’nde manyetik rezonans, bilgisayarlı tomografi, 4 boyutlu ultrasonografi, dijital mamografi, kemik dansitometri, floroskopi, mobil röntgen cihazları gibi ileri düzey dijital radyoloji görüntüleme olanakları tanı ve tedavi sürecinde etkin rol oynamaktadır.

Androloji laboratuvarı uluslararası normlara uygunluğu, sürekli güncellenen modern teknolojik alt yapısı ve yetkin personeliyle, androloji laboratuvarı olarak sektörünün referans noktası olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Medical Point Batman Hastanesi; 132 hastane yatağı, 22 gözlem yatağı, 15 yoğun bakım yatağı, 41 yeni doğan kuvözü ve 5 ameliyathanesi ile tüm branşlarda 40'tan fazla alanında uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü personeliyle 7 gün 24 saat kesintisiz kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.